Kalendarz adwentowy 2021!


Święta zbliżają się wielkimi krokami. Przed nami zimowe dni pełne blasku świec, ciepłe grzane wino i zapach piernika… no i oczywiście cudowne chwile spędzane razem! 💚

Po prostu uwielbiamy Święta i z tej okazji stworzyliśmy nasze trzy urocze, fantastyczne książeczki świąteczne oraz list od Świętego Mikołaja, który można spersonalizować i dzięki temu jeszcze bardziej poczuć magię nadchodzących świąt.

Na podstawie przepięknych ilustracji przygotowaliśmy dla Was kalendarz adwentowy w formie bombek do wycięcia. Jeżeli tak jak my zachwyceni jesteście świątecznymi ilustracjami z naszych książeczek, może być to super zajęcie na zimowe popołudnie dla całej rodziny.

Pobierz i wydrukuj PDF-y TUTAJ, a następnie postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Jak stworzyć adwentowy kalendarz?


Jeżeli macie już prawdziwą choinkę, możecie na gałązkach, za pomocą nici, codziennie zawieszać jedną dekorację. Jeżeli takowej w domu nie macie, możecie sami ją namalować, a następnie przymocować do niej ozdóbki. Tak właśnie zrobiliśmy to my! Choinka namalowana przez nas, pokazana na zdjęciach poniżej ma szerokość ok. 50 cm i wysokość 1,5 m.


Bez względu na wybraną metodę, należy po prostu każdego dnia grudnia, aż do Wigilii wycinać jedną bombkę i zawieszać ją na choince - jest ich 24 🌟

Jeśli dziecko jest zbyt małe aby posługiwać się nożyczkami, dorośli lub starsze rodzeństwo mogą mu w tym pomóc, po czym dziecko samo zawiesi ozdóbkę na drzewku ...

Elfy z Mojej Książeczki życzą wszystkim Wesołych Świąt! 😘🎄


Poprzednio na blogu

Kolorowanki Wielkanocne

Kolorowanki Wielkanocne z oryginalną grafiką z naszych książeczek! Pobierz plik i zacznijcie kolorowanki! Idealny pomysł na spędzenie wspólnie czasu.

01. Nov 2021 13:31

Rozwój dziecka: jak przygotować się na kolejne etapy?

W jaki sposób wzbogacone dialogiem wspólne czytanie naszych spersonalizowanych książeczek może ułatwić przejście do kolejnego etapu życia dziecka?

DIY – Ozdoba na Halloween

Karuzelka na Halloween z oryginalną grafiką z naszej książeczki! Pobierz plik i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami, tak aby stworzyć tę uroczą dekorację do dziecinnego pokoju.