Serce naszej firmy!


Nasze książeczki są tworzone z pasją i prosto z serca…

W naszym codziennym, intensywnym życiu nie możemy zapominać o magii cudownych chwil spędzanych z własnym dzieckiem. A przecież nie ma nic lepszego niż wspólne przeżywanie nowej przygody, przenoszenie się w magiczny świat opowieści. 

Nasze tworzone z pasją, personalizowane książeczki dla dzieci dają wielu rodzinom możliwość oderwania się od trosk dnia codziennego, jak i poczucie bezcennej bliskości.

Dokładamy wszelkich starań, aby uczynić życie każdego dziecka lepszym…

Codziennie tworzymy spersonalizowane książeczki dla dzieci, w których dziecko jest ich głównym bohaterem. Przy zamawianiu należy wpisać imię dziecka oraz inne informacje z nim związane, np. kolor włosów i skóry. Wpisujesz także imiona członków rodziny lub przyjaciół.

W ten sposób książeczka staje się wyjątkowa i unikalna dla każdego dziecka!

Nasz Świat…

Nasze produkty są stworzone dla wszystkich dzieci, które uwielbiają czytanie na głos oraz czerpią radość z posiadania własnej prawdziwej książeczki.

Twoje dziecko jest zawsze głównym bohaterem naszych wszystkich historii. Tworzymy książeczki o różnorodnej tematyce. Mogą to być ważne wydarzenia z życia dziecka, jak np. pomoc w samodzielnym odstawieniu smoczka, czy miłe historie z codziennego życia, takie jak zwiedzanie farmy razem z najbliższym dorosłym lub wycieczka do lasu i spotkanie z leśnymi zwierzętami i ich młodymi.