DIY – Ozdoba na Halloween


Nadeszła jesień! Idealny czas na przyjemne spędzanie czasu w ciepłym, przytulnym domu.


Ponieważ nasza nowa książeczka „Imię w nawiedzonym domu” jest idealna na jesień oraz zbliżający się Halloween, wymyśliliśmy dla Was świetny projekt, który może stać się ciekawą inspiracją na jesienne, słotne popołudnie!


Oto karuzelka na Halloween z oryginalną grafiką z naszej książeczki

🧡🧡🧡


Pobierz plik TUTAJ i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami, tak aby stworzyć tę uroczą dekorację do dziecinnego pokoju.


Potrzebne będą:


- wydrukowany PDF

- drewniane szpikulce

- trochę nici

- nożyczki

- klej w sztyfcie.1.PDF składa się z 2 par stron z wzorami, z których każda zawiera przednią i tylną wersję projektu. Wytnij wszystkie wzory i dobierz je parami. Jeśli kontury nie pasują do siebie idealnie, nie martw się. Po ich sklejeniu zalecamy wyrównanie krawędzi przy użyciu jakiegoś ostrego narzędzia.


2.Wytnij dla każdej pary kawałek nici o długości ok. 40-50 cm. Nałóż trochę kleju na tylną stronę jednego z wzorów i przyklej tu końcówkę nici. Naklej potem drugą stronę tego wzoru. Nić zawsze powinna wystawiać z górnej części wzoru, tak aby nie było problemu z prostym jego zawieszeniem.


3.


Połącz w krzyż dwa szpikulce za pomocą długiego kawałka nici - przyda się do zawieszenia na lampie, suficie lub w innym miejscu, w którym chcesz go powiesić.
4.Przypnij wzory do szpikulców. Zalecamy powieszenie jednego od środka krzyża, a następnie rozmieszczenie pozostałych wzorów równomiernie w innych miejscach. Możesz sam zdecydować, jak wysoko/nisko mają wisieć. Wybierz swoje ulubione wzory lub zawieś wszystkie jednocześnie.
5.
TIP: Aby wyrównać obciążenie po obu stronach, najlepiej zrobić to przesuwając elementy od lub do środka szpikulca i bawiąc się długością nici.


Mamy nadzieję, że tak jak my, również będziecie świetnie bawić się podczas tworzenia tego projektu. Podzielcie się z nami efektami swojej pracy na naszych mediach społecznościowych #wspólnechwile 🥰

Poprzednio na blogu

Kolorowanki Wielkanocne

Kolorowanki Wielkanocne z oryginalną grafiką z naszych książeczek! Pobierz plik i zacznijcie kolorowanki! Idealny pomysł na spędzenie wspólnie czasu.

Kalendarz adwentowy 2021!

Kalendarz adwentowy 2021! Na podstawie przepięknych ilustracji przygotowaliśmy dla Was kalendarz adwentowy w formie bombek do wycięcia.

01. Nov 2021 13:31

Rozwój dziecka: jak przygotować się na kolejne etapy?

W jaki sposób wzbogacone dialogiem wspólne czytanie naszych spersonalizowanych książeczek może ułatwić przejście do kolejnego etapu życia dziecka?