Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł
Wpisz imię dziecka:
O świętach - część 1!
Książeczka dla dzieci o świętach
Podgląd książeczki: Imię i Imię i ich wigilijna przygoda

Imię i Imię i ich wigilijna przygoda

99,99 zł
Spersonalizuj książeczkę ⬇

Przeurocza historia o wzajemnej pomocy i współpracy przy tworzeniu czegoś nowego – ze szczyptą świątecznej magii i przygody!


– Drogi Święty Mikołaju! Jeśli tylko nas słyszysz, bardzo chcielibyśmy, aby nasze drewniane zwierzaki ożyły. Przynajmniej dzisiaj, na jeden dzień, żeby mogły przyjść do nas na wigilię!

Dwójka głównych bohaterów historii już nie może doczekać się wigilii. Dzieci umilają sobie oczekiwanie zabawą w lesie, gdzie z szyszek i patyków robią figurki zwierząt. Marzą, aby stworzone przez nich szyszkowe zwierzęta ożyły. Mogłyby wówczas razem z nimi przygotować w lesie najlepszą wigilię w historii.

Nagle przez las przelatuje podmuch wiatru, niebo przecina spadająca gwiazda i… zwierzęta w magiczny sposób zaczynają się poruszać. Dzieci i zwierzaki zabierają się do pracy, przygotowując leśną wigilię. Zaproszeni są wszyscy, których kochają! I kto wie, może Wigilię zaszczyci swoją obecnością sam Święty Mikołaj ze swoimi reniferami?

Kontynuacja tej historii w książeczkach: "Imię i Imię w warsztacie Świętego Mikołaja" i "Imię i Imię ratują święta" Historie są spójne, natomiast wszystkie książeczki można czytać oddzielnie.

Autor historii: Anne Mette K Olesen
Ilustrator: Meike Schneider

Grupa wiekowa
od 5 do 9 lat
pages
stron: 24
delivery time
3-4 dni roboczych
Na magazynie
Na magazynie
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię i Imię i ich wigilijna przygoda

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ niestety nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.

Informacje o dziecku 1

 

Informacje o dziecku 2

To dziecko może być rodzeństwem, bliźniakiem lub przyjacielem dziecka 1.
 

Rodzic/Rodzice dziecka 1

Wpisz rodzica/rodzica zastępczego. Ta osoba pozwala dzieciom obchodzić Boże Narodzenie w lesie. Ta osoba nie jest zilustrowana.
Wpisz rodzica/rodzica zastępczego. Ta osoba pozwala dzieciom obchodzić Boże Narodzenie w lesie. Ta osoba nie jest zilustrowana.

Dodatkowe osoby biorące udział w wieczornym przyjęciu bożonarodzeniowym.

Może być np. dodatkowym rodzeństwem, dziadkiem lub innym członkiem rodziny. Ta osoba nie jest zilustrowana.
Może być np. dodatkowym rodzeństwem, dziadkiem lub innym członkiem rodziny. Ta osoba nie jest zilustrowana.

Jak przetwarzamy Twoje dane 🛡

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.