Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł
O świętach- część 1!
Personalizowana opowieść świąteczna
Imię i Imię i ich wigilijna przygoda

Imię i Imię i ich wigilijna przygoda

Imię i Imię i ich wigilijna przygoda

114,99 zł 114,99 zł
Spersonalizuj książeczkę ⬇

Przeurocza historia o wzajemnej pomocy i współpracy przy tworzeniu czegoś nowego – ze szczyptą świątecznej magii i przygody!Bohaterowie historii już nie mogą doczekać się wigilii. Dzieci umilają sobie oczekiwanie zabawą w lesie, gdzie z szyszek i patyków robią figurki zwierząt. Marzą, aby stworzone przez nich szyszkowe zwierzęta ożyły. Mogłyby wówczas razem z nimi przygotować w lesie najlepszą wigilię w historii.

Nagle przez las przelatuje podmuch wiatru, niebo przecina spadająca gwiazda i… zwierzęta w magiczny sposób zaczynają się poruszać. Dzieci i zwierzaki zabierają się do pracy, przygotowując leśną wigilię. Zaproszeni są wszyscy, których kochają! I kto wie, może Wigilię zaszczyci swoją obecnością sam Święty Mikołaj ze swoimi reniferami?

W tej personalizowanej książeczce sam możesz zdecydować czy jedno, czy dwoje dzieci dołączy do Ciebie w tej pełnej magii opowieści.

Jest to pierwsza książka z serii opowieści świątecznych. Kontynuacje tej historii znajdziecie w książeczkach: "Imię i Imię w warsztacie Świętego Mikołaja", "Imię i Imię ratują święta" i "Imię, Imię i ich magiczna podróż świąteczna". Historie są spójne, natomiast wszystkie książeczki można czytać oddzielnie.

Autor historii: Anne Mette K Olesen
Ilustrator: Meike Schneider

Grupa wiekowa
od 4 do 9 lat
pages
stron: 24
delivery time
3-4 dni roboczych
Na magazynie
Na magazynie
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię i Imię i ich wigilijna przygoda

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ niestety nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.
Wybierz liczbę dzieci, które mają wystąpić w historii.

Informacje o dziecku 1

Wpisz imię dziecka.
 

Informacje o dziecku 2

Wpisz imię dziecka 2.
 

Informacje o osobach dorosłych (rodzice)

Wpisz mama, tata Karol alboimię rodzica/ dorosłego, który będzie występował w historii. Postać nie jest zilustrowana. Słowa jak mama czy tata proszę wpisać małą literą.
Wpisz mama, tata Karol alboimię rodzica/ dorosłego, który będzie występował w historii. Postać nie jest zilustrowana. Słowa jak mama czy tata proszę wpisać małą literą.

Dodatkowe osoby biorące udział w wieczornym przyjęciu bożonarodzeniowym.

Może to być np. rodzeństwo, dziadek lub inny członek rodziny. Ta osoba nie jest zilustrowana.
Może to być np. kuzynostwo, dziadek lub inny członek rodziny. Ta osoba nie jest zilustrowana.

Dodaj opakowanie na prezent

Książeczka zostanie wysłana bez opakowania na prezent


Jak przetwarzamy Twoje dane 🛡

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.