Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł
Wpisz imię dziecka:
Doskonały prezent!
Personalizowany prezent
Julie?utm source=webpage uczy się być sobą

Imię uczy się być sobą

114,99 zł 114,99 zł
Spersonalizuj książeczkę ⬇

Słodka książeczka o byciu kochanym takim, jakim się jest! Wspaniały pomysł na prezent dla ukochanego dziecka.


Przesłanie książeczki o miłości i akceptacji jest zarówno uniwersalne, jak i osobiste. Książeczka opowiada wierszem o odwadze dziecka, jego kreatywności, ciekawości, wyobraźni, szacunku, uczynności i innych ważnych cechach, które ułatwiają poznawanie świata. Książeczka jest pełna pięknych, kolorowych ilustracji, które mogą stanowić inspirację i punkt wyjścia do rozmów z dzieckiem. Rodziny z pewnością będą wielokrotnie z przyjemnością wracać do obrazków i rymowanych przypowieści.

Ta pełna ciepła, otwarta na wszystkie dzieci książeczka stanowi doskonały prezent na narodziny, chrzest, wczesne przyjęcia urodzinowe, święta i inne okazje, w których pragniemy przekazać dziecku: kochamy cię!


Autor historii: Anne Mette K Olesen
Ilustrator: Debby Rahmalia

Grupa wiekowa
od 0 do 7 lat
pages
stron: 28
delivery time
3-4 dni roboczych
Na magazynie
Na magazynie
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię uczy się być sobą

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max. 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.

Informacje o dziecku

Wpisz imię dziecka w dwusylabowej formie.
 
 

Informacje o osobie dorosłej

Wpisz imię osoby dorosłej, która będzie występować w historii. O ile to możliwe, prosimy o podanie nazw dwusylabowych. Ta osoba nie jest zilustrowana.
Wpisz imię osoby dorosłej, która będzie występować w historii. O ile to możliwe, prosimy o podanie nazw dwusylabowych. Ta osoba nie jest zilustrowana.

Dodaj opakowanie na prezent

Książeczka zostanie wysłana bez opakowania na prezent


Jak przetwarzamy Twoje dane 🛡

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.