Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł
Wpisz imię dziecka:
Szkoła!
Personalizowany prezent
Imię w pierwszym dniu szkoły

Imię w pierwszym dniu szkoły

114,99 zł 114,99 zł
Spersonalizuj książeczkę ⬇

Książeczka dla dzieci przygotowujących się do pierwszego dnia w szkole.


Rozpoczęcie nauki szkolnej to ważne wydarzenie. Większość dzieci wyczekuje pierwszego dnia w szkole z radosną niecierpliwością, choć czasem też z domieszką napięcia i zdenerwowania. Zawsze warto jak najlepiej przygotować dziecko do nadchodzących zmian. Świadomość tego, co ma się wydarzyć, pozwoli przyszłemu uczniowi spokojniej podejść do nowej sytuacji.

Treść tej spersonalizowanej książeczki opracowała duńska psycholożka i autorka książek dla dzieci Ina Victoria Haller. Historia zawiera sytuacje typowe dla większości rodzin rozpoczynających swoją przygodę ze szkołą. Została napisana jako pomoc w przygotowaniu dzieci do tego ważnego etapu w życiu. Opisuje przygotowania do rozpoczęcia nauki i daje obraz tego, jak może wyglądać pierwszy dzień w szkole – powitanie nowych uczniów przez dyrektora, poznanie rówieśników i nauczyciela, być może pierwsze zajęcia w klasie. W miarę rozwoju historii w książeczce pojawiają się też sugestie pytań, jakie warto zadać dziecku, aby rozpocząć z nim rozmowę o szkole i dać mu szansę podzielenia się uczuciami i wątpliwościami.

Książeczka doskonale nadaje się do czytania na głos dzieciom szykującym się do pierwszego dnia w szkole. Ale nie tylko – młodsze rodzeństwo też z pewnością z dużym zainteresowaniem posłucha historii! Książeczka jest opracowana w taki sposób, że można dopasować ją zarówno do rodzin, w których oboje rodzice mieszkają razem, jak i tych, w których mieszkają oni osobno lub w których jest tylko jeden rodzic.

Książeczka „Imię idzie do szkoły” została przygotowana we współpracy z duńską firmą Rebus, specjalizującą się w komunikacji dziecięcej. Firmę prowadzą psycholożka i autorka książek dla dzieci Ina Victoria Haller oraz ilustratorka i autorka książek dla dzieci Lea Letén.

Autor historii: Ina Victoria Haller
Ilustrator: Christinna Krog Andersen

Grupa wiekowa
od 5 do 7 lat
pages
stron: 32
delivery time
3-4 dni roboczych
Na magazynie
Na magazynie
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię w pierwszym dniu szkoły

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ niestety nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.

Informacje o dziecku

Wpisz imię dziecka w formie wołacza.
 
Wybrano
 

Informacje o rodzicach

Wpisz „mama”, „tata” lub imię pierwszego rodzica. Ten rodzic budzi dziecko rano i rozmawia z nim o tym, co spotka go w szkole. Ten rodzic uczestniczy wraz z dzieckiem w pierwszym dniu szkoły.
 
 
 
Wpisz „tata”, „mama” lub imię drugiego rodzica. Ta osoba uczestniczy w pierwszym dniu szkoły.
 
 
 
Wybierz tutaj kto wraz z dzieckiem dokonuje zakupu tornistra.

Dodaj opakowanie na prezent

Książeczka zostanie wysłana bez opakowania na prezent


Jak przetwarzamy Twoje dane 🛡

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.