Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł
Wpisz imię dziecka:
Szkoła!
Personalizowany prezent
Imię w pierwszym dniu szkoły

Imię w pierwszym dniu szkoły

114,99 zł 114,99 zł
Spersonalizuj książeczkę ⬇

Książeczka dla dzieci przygotowujących się do pierwszego dnia w szkole.


Rozpoczęcie nauki szkolnej to ważne wydarzenie. Większość dzieci wyczekuje pierwszego dnia w szkole z radosną niecierpliwością, choć czasem też z domieszką napięcia i zdenerwowania. Zawsze warto jak najlepiej przygotować dziecko do nadchodzących zmian. Świadomość tego, co ma się wydarzyć, pozwoli przyszłemu uczniowi spokojniej podejść do nowej sytuacji.

Treść tej spersonalizowanej książeczki opracowała duńska psycholożka i autorka książek dla dzieci Ina Victoria Haller. Historia zawiera sytuacje typowe dla większości rodzin rozpoczynających swoją przygodę ze szkołą. Została napisana jako pomoc w przygotowaniu dzieci do tego ważnego etapu w życiu. Opisuje przygotowania do rozpoczęcia nauki i daje obraz tego, jak może wyglądać pierwszy dzień w szkole – powitanie nowych uczniów przez dyrektora, poznanie rówieśników i nauczyciela, być może pierwsze zajęcia w klasie. W miarę rozwoju historii w książeczce pojawiają się też sugestie pytań, jakie warto zadać dziecku, aby rozpocząć z nim rozmowę o szkole i dać mu szansę podzielenia się uczuciami i wątpliwościami.

Książeczka doskonale nadaje się do czytania na głos dzieciom szykującym się do pierwszego dnia w szkole. Ale nie tylko – młodsze rodzeństwo też z pewnością z dużym zainteresowaniem posłucha historii! Książeczka jest opracowana w taki sposób, że można dopasować ją zarówno do rodzin, w których oboje rodzice mieszkają razem, jak i tych, w których mieszkają oni osobno lub w których jest tylko jeden rodzic.

Książeczka „Imię idzie do szkoły” została przygotowana we współpracy z duńską firmą Rebus, specjalizującą się w komunikacji dziecięcej. Firmę prowadzą psycholożka i autorka książek dla dzieci Ina Victoria Haller oraz ilustratorka i autorka książek dla dzieci Lea Letén.

Autor historii: Ina Victoria Haller
Ilustrator: Christinna Krog Andersen

Grupa wiekowa
od 5 do 7 lat
pages
stron: 32
delivery time
3-4 dni roboczych
Na magazynie
Na magazynie
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię w pierwszym dniu szkoły

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ niestety nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.

Informacje o dziecku

Wpisz imię dziecka w formie wołacza.
 
 

Informacje o rodzicach

Wpisz „mama”, „tata” lub imię pierwszego rodzica. Ten rodzic budzi dziecko rano i rozmawia z nim o tym, co spotka go w szkole. Ten rodzic uczestniczy wraz z dzieckiem w pierwszym dniu szkoły.
 
 
 
Wpisz „tata”, „mama” lub imię drugiego rodzica. Ta osoba uczestniczy w pierwszym dniu szkoły.
 
 
 
Wybierz tutaj kto wraz z dzieckiem dokonuje zakupu tornistra.

Dodaj opakowanie na prezent

Książeczka zostanie wysłana bez opakowania na prezent


Jak przetwarzamy Twoje dane 🛡

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.