Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł
Wpisz imię dziecka:
Piraci!
Książeczka dla dzieci o piratach
Aurora i Imię w poszukiwaniu skarbu

Imię i Imię w poszukiwaniu skarbu

114,99 zł 114,99 zł
Spersonalizuj książeczkę ⬇

Historia dla wszystkich dzieci, które uwielbiają bawić się w piratów i poszukiwaczy skarbów.


Książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat, ale jest też dostępna w wersji dla młodszych maluchów. Znajdą ją Państwo tutaj: KSIĄŻECZKA DLA MAŁYCH PIRATÓW (2-4 LAT).

Pewnego dnia dwójka bohaterów znajduje na morzu wiadomość w butelce. Ku ich zaskoczeniu butelka zawiera mapę z zaznaczonym miejscem ukrycia skarbu. Dzieci szybko decydują się na jego odszukanie.

Wkrótce jednak dostrzegają coś na horyzoncie. Wygląda to na wielki okręt z prawdziwymi piratami! Czy również oni szukają skarbu? Już po chwili dzieci ścigają się z nimi. Kto pierwszy dotrze do wyspy skarbów?

To wesoła i wciągająca historia o poszukiwaniu skarbu, w formie niepowtarzalnej, spersonalizowanej książeczki. Bohaterami może być rodzeństwo, dwójka przyjaciół, czy kuzyni.


Autor historii: Anne Mette K Olesen
Ilustrator: Sarah Conradsen

Grupa wiekowa
od 5 do 9 lat
pages
stron: 24
delivery time
3-4 dni roboczych
Na magazynie
Na magazynie
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię i Imię w poszukiwaniu skarbu

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ niestety nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.

Informacje o dziecku 1

To dziecko jest najstarszym dzieckiem w historii. Oboje dzieci są na równi zaangażowane w tę historię.
 

Informacje o dziecku 2

To dziecko jest najmłodszym dzieckiem w historii: może to być młodsze rodzeństwo lub przyjaciel dziecka 1. Oboje dzieci są na równi zaangażowane w historię.
 

Dodaj opakowanie na prezent

Książeczka zostanie wysłana bez opakowania na prezent


Jak przetwarzamy Twoje dane 🛡

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.