Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł
Wpisz imię dziecka:
Zaoszczędź 23,00 zł
Książeczka dla dzieci o kolorach
Jack odkrywa kolory

Jack odkrywa kolory

Imię odkrywa kolory

91,99 zł 114,99 zł
Spersonalizuj książeczkę ⬇

Nowość dla najmłodszych! Książeczka o wszystkich kolorach tęczy!Ta spersonalizowana historia wspomaga poznawanie i naukę nazw różnych kolorów. Książeczka jest pełna uroczych i zabawnych ilustracji przedstawiających zwierzęta, rośliny i zabawy w ogrodzie, które dziecko z łatwością rozpozna z codziennego życia. 
Bohater lub bohaterka historii zachwyci się żółtymi motylami w ogrodzie, posmakuje czerwonych jabłek, popluska się w niebieskim baseniku, znajdzie zieloną czterolistną koniczynę, poczęstuje królika pomarańczową marchewką, pobiega z różowym latawcem, powącha fioletowe kwiatki, zaprzyjaźni się z brązowym jeżem, a wreszcie uda się na zasłużony odpoczynek w hamaku. Poznawanie kolorów to świetna zabawa! 
Historia nie jest przegadana, a książeczka opiera się przede wszystkim na ilustracjach. Zamiarem jest zaangażowanie dziecka podczas czytania treści i wciągnięcie go do aktywnego dialogu z osobą czytającą. To rozwijające ćwiczenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

Autor historii: Anna Dybdal
Autor historii: Paula Repo
Ilustrator: Sarah Conradsen

Grupa wiekowa
od 0 do 3 lat
pages
stron: 24
delivery time
3-4 dni roboczych
Na magazynie
Na magazynie
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię odkrywa kolory

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ niestety nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.

Informacje o dziecku

Wpisz imię dziecka w formie wołacza.
 
Wybrano
 

Dodaj opakowanie na prezent

Książeczka zostanie wysłana bez opakowania na prezent


Jak przetwarzamy Twoje dane 🛡

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.