15% rabatu przy zakupie więcej niż jednej książeczki. Użyj kodu: książka15
Wpisz imię dziecka:
Nowość!
Personalizowany prezent

Imię odkrywa kolory

99,99 zł
Spersonalizuj książeczkę

Nowość dla najmłodszych! Książeczka o wszystkich kolorach tęczy!Ta spersonalizowana historia wspomaga poznawanie i naukę nazw różnych kolorów. Książeczka jest pełna uroczych i zabawnych ilustracji przedstawiających zwierzęta, rośliny i zabawy w ogrodzie, które dziecko z łatwością rozpozna z codziennego życia. 
Bohater lub bohaterka historii zachwyci się żółtymi motylami w ogrodzie, posmakuje czerwonych jabłek, popluska się w niebieskim baseniku, znajdzie zieloną czterolistną koniczynę, poczęstuje królika pomarańczową marchewką, pobiega z różowym latawcem, powącha fioletowe kwiatki, zaprzyjaźni się z brązowym jeżem, a wreszcie uda się na zasłużony odpoczynek w hamaku. Poznawanie kolorów to świetna zabawa! 
Historia nie jest przegadana, a książeczka opiera się przede wszystkim na ilustracjach. Zamiarem jest zaangażowanie dziecka podczas czytania treści i wciągnięcie go do aktywnego dialogu z osobą czytającą. To rozwijające ćwiczenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

Autor historii: Anna Dybdal  Ilustrator: Sarah Conradsen  Autor historii: Paula Repo 
Grupa wiekowa
od 0 do 3 lat
pages
stron: 24
delivery time
6-8 dni roboczych
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię odkrywa kolory

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ niestety nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.

Informacje o dziecku

Wpisz imię dziecka w formie wołacza.
 
 

Jak przetwarzamy Twoje dane

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.