Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł
Wpisz imię dziecka:
Leśne zwierzęta!
Książeczka dla dzieci o leśie
Podgląd książeczki: Imię na wycieczce do lasu

Imię na wycieczce do lasu

99,99 zł
Spersonalizuj książeczkę ⬇

Personalizowana książeczka o zwierzętach leśnych dla najmłodszych.


Miła i przyjemna opowieść o wycieczce do lasu i spotkaniu z leśnymi zwierzętami i ich młodymi. Czy jest coś przyjemniejszego dla dziecka niż pełen wrażeń dzień w lesie, spędzony z troskliwym dorosłym?

W lesie bohater lub bohaterka książeczki spotka między innymi lisicę i jej ciekawskie lisiątka, kicającego zajączka i sarenki, które uwielbiają jabłka. Nad leśnym jeziorkiem znajdzie kumkającą żabkę i małe kijanki i zobaczy, ile małych żyjątek kryje się w runie leśnym. W koronach drzew odkryje stukającego dzięcioła, pohukującą sowę, a także zapominalską wiewiórkę, która nie pamięta, gdzie ukryła swoje zapasy.

Książeczka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 0 do 4 lat. Opowieść ma charakter edukacyjny i pozwala czytającemu dorosłemu odegrać wycieczkę do lasu z dzieckiem lub wnukiem – oboje występują w książeczce. Na życzenie w rolach pobocznych mogą też wystąpić inni członkowie rodziny.

Dzięki spersonalizowaniu opowieści dziecko aktywnie uczestniczy w czytanej historii – liczy zwierzęta, śpiewa, pohukuje jak sowa, kumka jak żaba i pomaga wiewiórce odszukać ukryte zapasy.


Autor historii: Anna Dybdal
Ilustrator: Ewa Delgado

Grupa wiekowa
od 0 do 4 lat
pages
stron: 24
delivery time
3-4 dni roboczych
Na magazynie
Na magazynie
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię na wycieczce do lasu

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ niestety nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.

Informacje o dziecku

Wpisz imię dziecka w formie wołacza.
 
Wpisz nazwę miasta, w którym mieszka dziecko.

Informacje o osobie dorosłej towarzyszącej dziecku w wycieczce do lasu

 

Dodatkowe osoby

Wpisz imię osoby machającej dziecku na pożegnanie, przed wyprawą do lasu. Ta osoba nie jest zilustrowana.
Wpisz imię drugiej osoby machającej dziecku na pożegnanie, przed wyprawą do lasu. Ta osoba nie jest zilustrowana.

Jak przetwarzamy Twoje dane 🛡

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.