Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł
Wpisz imię dziecka:
NOWOŚĆ! Współpraca z Disneyem!
Personalizowany prezent
Imię - zupełnie jak księżniczka

Imię - zupełnie jak księżniczka

114,99 zł 114,99 zł
Spersonalizuj książeczkę ⬇

Odwiedź magiczny świat disnejowskich księżniczek


W tej personalizowanej książeczce mała fanka (lub fan) podróżuje do odległych królestw i krain, aby spotkać czarujące księżniczki znane z filmów Disneya.

Bohaterka lub bohater historii spotyka Kopciuszka, Ariel, Roszpunkę, Vaianę i całe mnóstwo innych inspirujących i odważnych księżniczek. Wszystkie cechy charakteru księżniczek sprawiają, że nasz mały bohater szybko rozumie, w jaki sposób może być zupełnie jak księżniczka.

Ilustrator: Sarah Conradsen

Grupa wiekowa
od 3 do 6 lat
pages
stron: 28
delivery time
3-4 dni roboczych
Na magazynie
Na magazynie
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię - zupełnie jak księżniczka

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max. 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.

Informacje o dziecku

Wpisz imię dziecka.
 
 

Dodaj opakowanie na prezent

Książeczka zostanie wysłana bez opakowania na prezent


Jak przetwarzamy Twoje dane 🛡

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.