Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł
Wpisz imię dziecka:
Zaoszczędź 23,00 zł
Książeczka dla dzieci o dinozaurach
Imię i Imię w świecie dinozaurów

Imię i Imię w świecie dinozaurów

Imię i Imię w świecie dinozaurów

91,99 zł 114,99 zł
Spersonalizuj książeczkę ⬇

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich dzieci, które kochają dinozaury!


W tej spersonalizowanej historii dwójka dzieci odbywa fantastyczną podróż po świecie dinozaurów. Spotykają w nim uroczą Trikę. To młody triceratops, który szuka swojego zaginionego przyjaciela – stegozaura Stego. Dzieci postanawiają pomóc Trice i wspólnie z nią poszukać Stego.

W trakcie przygody bohaterowie książeczki poznają przedstawicieli różnych gatunków dinozaurów. Wszystkie spotkane gady włączają się do poszukiwań. Dzieci odbywają między innymi fantastyczny lot na grzbiecie krążącego wysoko pterodaktyla, przemierzają połacie oceanu na świetnie czującym się w wodzie plezjozaurze, a wysoki jak wieżowiec brachiozaur podnosi je pod chmury, aby mogły z góry rozejrzeć się dookoła. Pod koniec historii dzieci spotykają szybkiego welociraptora o ostrych pazurach i przerażającego, ogromnego tyranozaura, który na szczęście przy bliższym poznaniu okazuje się nie taki straszny.

Kto wie – może dzięki pomocy niesamowitych gadów z przeszłości naszym bohaterom uda się odnaleźć Stego?

Spersonalizowana książeczka dla dzieci traktująca o przyjaźni i wspólnocie. Historia odwołuje się do dziecięcej fantazji, ale zawiera także fakty na temat prehistorycznych dinozaurów.

Bohaterami opowieści może być na przykład rodzeństwo, mogą to być bliźniacy czy przyjaciele w wieku od 3 do 8 lat.

Autor historii: Brian Mogensen
Ilustrator: Jonas Sonne

Grupa wiekowa
od 3 do 8 lat
pages
stron: 28
delivery time
3-4 dni roboczych
Na magazynie
Na magazynie
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię i Imię w świecie dinozaurów

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ niestety nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.

Informacje o dziecku 1

Wpisz imię dziecka.
 
Wpisz nazwę ulicy, na której mieszka dziecko.

Informacje o dziecku 2

To dziecko może być młodszym rodzeństwem, bliźniakiem lub przyjacielem, któremu pozwolono spędzić noc razem z Dzieckiem 1.
 

Rodzice

Wpisz rodzica, który mieszka z dzieckiem 1 (i ewt. dzieckiem 2). Ta osoba nie jest zilustrowana.
Wpisz drugiego rodzica, który mieszka z dzieckiem 1 (i ewt. dzieckiem 2). Ta osoba nie jest zilustrowana.

Dodaj opakowanie na prezent

Książeczka zostanie wysłana bez opakowania na prezent


Jak przetwarzamy Twoje dane 🛡

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.