Współpraca / (Insta)Blogerzy

Czy chciałbyś wraz z nami czynić świat lepszym?

Szukamy zmotywowanych partnerów biznesowych z ciekawymi projektami, nowymi inicjatywami i fajnymi pomysłami. Najważniejsze jest jednak dla nas to, aby Twoje projekty i pomysły pomagały zmieniać na lepsze świat dzieci – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Jeżeli prowadzisz bloga lub masz ciekawy profil na Instagramie i lubisz dzielić się zdjęciami, ewt. filmami przedstawiającymi codzienne życie Twoje i Twojego dziecka, prosimy o kontakt.

Jedynym wymogiem z naszej strony jest posiadanie otwartego profilu i stabilnej bazy obserwujących. W niektórych przypadkach przywiązujemy większą wagę do zaangażowania w Twój profil niż do samej liczby obserwujących go. Najważniejsze jest, że wyrażasz chęć współpracy i zainteresowanie rozpowszechnianiem koncepcji naszych spersonalizowanych książeczek dla dzieci, czytaniem na głos i udostępnianiem nam zdjęć prezentujących chwile Waszego wspólnego czytania.

Prosimy o kontakt na adres e-mail: info@mojaksiazeczka.pl

Ponieważ otrzymujemy wiele zapytań, oczekiwanie na odpowiedź może potrwać do 14-u dni. Jesteśmy jednak wdzięczni za wszystkie zapytania i staramy się na każde z nich odpowiedzieć.