Stinne Lykke Valentin Nordvig portrait
Autor historii

Stinne Lykke Valentin Nordvig

Czytanie jest dobre dla zdrowia! A jeszcze lepsze jest dzielenie się tą radością z najbliższymi. Jestem szczęśliwa, gdy mogę się do tego przyczyniać tworząc własne historie. Uwielbiam wymyślać światy i kocham zabawę obrazem i słowem. 

Na co dzień uczę w gimnazjum religii, kulturoznawstwa oraz skandynawskich języków i literatury. W mojej pracy opowieść zawsze jest punktem wyjścia do dalszych rozważań i tym, co najbardziej mnie interesuje. Moja pasja do opowiadania historii znalazła teraz wyjątkowe ujście – mojego synka. Dzięki niemu wyraźnie i konkretnie widzę, jak działają moje historie, jak rozwijają jego fantazję i rozumienie samego siebie. 

Dzieci uczą się rozumieć swój świat stopniowo, fragmentarycznie, w momentach rozpoznania i potwierdzenia – także wchodząc małymi dziecięcymi kroczkami w świat oczarowania i nowych pomysłów. Spersonalizowane książeczki tworzą ramy dla tego rozwoju. Otwierają nowe światy i karmią wyobraźnię, która jest dla dziecka najlepszym prezentem. To fantastyczne, że mogę uczestniczyć w tym procesie!

Imię i Imię w kosmosie
Wyprawa w kosmos!
Grupa wiekowa od 4 do 8 lat pages stron: 32
Wybierz tę książeczkę
Imię i Imię w podróży w czasie
Wehikuł czasu!
Grupa wiekowa od 5 do 9 lat pages stron: 32
Wybierz tę książeczkę