Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł
Wpisz imię dziecka:
Transformersy!
Książeczka dla dzieci o Transformersach
Podgląd książeczki: Imię i TRANSFORMERS: RESCUE BOTS na misji ratunkowej!

Imię i TRANSFORMERS: RESCUE BOTS na misji ratunkowej!

99,99 zł
Spersonalizuj książeczkę ⬇

Spersonalizowana książeczka pełna akcji!

Czwórka znanych Transformersów: Boulder, Heatwave, Chase i Blades otrzymuje nową misję: zostają zesłani na Ziemię, gdzie muszą żyć wśród ludzi i przebrani za zwykłe roboty i maszyny, stać się częścią miejskiej drużyny ratowniczej.

Boulder, Heatwave, Chase i Blades nie są zachwyceni swoją nową rolą, a współpraca z człowiekiem nie przebiega zgodnie z planem. Na szczęście nasz sprytny bohater szybko odkrywa, że ​​daleko im do prawdziwych robotów. Wkracza więc do akcji, pomagając Boulderowi, Heatwave'owi, Chaseowi i Bladesowi w ratowaniu miejskich filmowców, którzy zostali zaatakowani przez agresywnego robota-dinozaura, a nawet staje się częścią miejskiej ekipy ratunkowej!

W tej ekscytującej opowieści, współpraca okazuje się kluczem do sukcesu. Nasz bohater staje się główną postacią historii, a także pierwszym ludzkim przyjacielem Bouldera, Heatwavea, Chasea i Bladesa.

Książeczka trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Napisana w formie komiksu, wiernie oddaje obraz świata Transformersów!

Grupa wiekowa
od 4 do 9 lat
pages
stron: 36
delivery time
3-4 dni roboczych
Na magazynie
Na magazynie
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię i TRANSFORMERS: RESCUE BOTS na misji ratunkowej!

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ niestety nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.

Informacje o dziecku

 
Wpisz nazwę miasta, w którym mieszka dziecko.

Jak przetwarzamy Twoje dane 🛡

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.