Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł
Wpisz imię dziecka:
My Little Pony!
Książeczka dla dzieci o My Little Pony
Podgląd książeczki: Imię, Imię i Imię  w Znaczkowej Lidze

Imię, Imię i Imię w Znaczkowej Lidze

99,99 zł
Spersonalizuj książeczkę ⬇

Przeżyj wspaniałą przygodę z Moim Małym Kucykiem!

Stwórz swoją własną książeczkę, w której Twoje dziecko staje się jednym z głównych bohaterów! W tej książeczce wybierasz, czy chcesz zamienić jedno, dwójkę czy trójkę ukochanych dzieci w małe słodkie kucyki.

Trzy urocze kucyki są niezwykle zaabsorbowane tym, jak zdobyć swoje wyjątkowe znaczki. Znaczki te pojawiają się na ich grzbietach, gdy tylko odkryją u siebie jakiś wyjątkowy talent. W drodze do Ponyville szukają Rainbow Dash i wszystkich innych kucyków, aby dowiedzieć się, w jaki sposób zdobyły one swoje własne urocze znaczki. Po drodze kucyki uczą się czegoś wyjątkowego o wielkiej i wspaniałej przyjaźni oraz tego, jak to naprawdę jest być małym kucykiem!

Dzięki tej uroczej i spersonalizowanej książeczce, przenosisz czytanie na zupełnie nowy poziom! Książeczka zawiera oryginalne ilustracje, znane z telewizji!

Grupa wiekowa
od 3 do 6 lat
pages
stron: 32
delivery time
3-4 dni roboczych
Na magazynie
Na magazynie
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię, Imię i Imię w Znaczkowej Lidze

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ niestety nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.

Informacje o dziecku/dzieciach

Wybierz liczbę dzieci, które mają brać udział w historii. Na rysunkach zawsze będą 3 kucyki. Kucyki bez imion dzieci otrzymają nazwy z serialu.
 

Imię dziecka 2

 

Imię dziecka 3

 

Jak przetwarzamy Twoje dane 🛡

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.