Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 złDarmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł
Wpisz imię dziecka:
O świętach - część 4!
Personalizowana książeczka o świętach
Imię i Imię i ich magiczna podróż świąteczna

Imię i Imię i ich magiczna podróż świąteczna

Imię i Imię i ich magiczna podróż świąteczna

99,99 zł 99,99 zł

Spersonalizuj książeczkę ⬇

Hop do sań Świętego Mikołaja, aby rozwieźć bożonarodzeniowe prezenty dzieciom na całym świecie!

Jest Wigilia, a Święty Mikołaj potrzebuje pomocy w rozwiezieniu prezentów. A któż się do tego lepiej nadaje niż nasi dzielni bohaterowie? Razem ze Świętym Mikołajem pędzą ciągniętymi przez renifery saniami od jednego kraju do drugiego.

Trasa obfituje w fantastyczne doświadczenia, a dzieci poznają mnóstwo interesujących świątecznych tradycji. Nie zawsze jest jednak łatwo, na przykład przy wchodzeniu przez kominy. Na szczęście Święty Mikołaj ma w zanadrzu kilka specjalnych sztuczek, które na pewno się przydadzą. Podróż kończy się w domu bohaterów, gdzie oboje świętują Boże Narodzenie z rodziną.

Zamawiając książeczkę można wybrać, czy Świętemu Mikołajowi w rozdawaniu prezentów towarzyszyć ma jedno, czy dwójka dzieci. Historia stanowi dalszy ciąg trzech popularnych książeczek świątecznych: Imię i Imię i ich wigilijna przygoda – część 1, "Imię i Imię w warsztacie Świętego Mikołaja" i "Imię i Imię ratują święta"
Książeczki te tworzą spójną opowieść, ale można je też z powodzeniem czytać niezależnie od siebie.
Autor historii: Anne Mette K Olesen
Ilustrator: Meike Schneider

Grupa wiekowa
od 4 do 9 lat
pages
stron: 24
delivery time
3-4 dni roboczych
Na magazynie
Na magazynie
Skandynawski Znak Łabędzia
Skandynawski Znak Łabędzia
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.
Twarda okładka, papier kredowy 200 gr.

Spersonalizuj: Imię i Imię i ich magiczna podróż świąteczna

Wybierz rozmiar książeczki

Wpisz tutaj indywidualną dedykację dla dziecka (max 300 znaków). Nie używaj emotikonów, ponieważ niestety nie można ich wykorzystać w tekście. Dedykacja znajduje się zawsze na pierwszej stronie książeczki.

Informacje o dziecku 1

Wpisz imię dziecka.
 
Wybrano

Informacje o dziecku 2

Wpisz imię dziecka 2.
 
Wpisz nazwę miasta, gdzie mieszkają dzieci.

Informacje o dorosłych

Wpisz imię dorosłego, z którym mieszka dziecko/ dzieci. Ta postać nie jest zilustrowana. Słowo mama, tata, itd. proszę wpisać małą literą.
 
Wpisz imię drugiego dorosłego, z którym mieszka dziecko/ dzieci. Ta postać nie jest zilustrowana. Słowo mama, tata, itd. proszę wpisać małą literą.
 

Dodaj opakowanie na prezent

Książeczka zostanie wysłana bez opakowania na prezent


Jak przetwarzamy Twoje dane 🛡

Wszystkie informacje są przesyłane i przechowywane w sposób zaszyfrowany. Dostęp do Twoich informacji nie będą mieli pracownicy firmy Moja Książeczka ani pracownicy partnerów firmy Moja Książeczka, chyba że skontaktujesz się z nami w sprawie zamówienia. Informacje, które nam przekazujesz, są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania, produkcji i wysyłki zamówienia. W każdej chwili możesz poprosić o wgląd, aktualizację lub usunięcie swoich informacji.